Sem si můžeme psát vzkazy. Takže nemusíte čekat až do příštího tábora, kdy se s ostatními uvidíte, ale už teďmůžete diskutovat třeba o VTH, bodování atd., anebo třeba můžete navrhovat, co byste změnili na těchto stránkách...

PIŠTE VZKAZY, VZPOMÍNEJTE NA LOŇSKÝ ROK, TĚŠTE SE NA PŘÍŠTÍ TÁBOR... ATP.:
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼


diskuse

Datum: 03.08.2011

Vložil: Milda

Titulek: Po táboře

Nazdárek táborníci, četl jsem vzkaz od Vildy a Aničky a plně s jejich názory souhlasím. I já proto říkám, že tábor se letos opravdu vyvedl. Hodně jsme toho stihli, bylo veselo a všechno krásně navazovalo. Měl jsem radost z počasí, jak nám opět hrálo do karet. Sice jsem byl po táboře pořádně unaven, ale opravdu naše přípravy stály za to! Mám radost, jak jste táborníci letos byli kamarádští, že jste si sami organizovali ve volném čase hry (ocásky, fotbal, ...) a jak mile jste se chovali ke slabším kamarádům. Jsem veselý z toho, že se, kromě zlomené zánártní kůstky naší statečné Sáry, žádná další zranění nenastřádala. Moc se mi líbil večer Babylonských talentů - krásně jste si připravili program. S Tomanem jsme si také užívali bezvadných VTHček. Nejvíc se mi líbilo to s celníkama. Jsem rád, že se objevujete na chatu a těším na další reakce od vás. Moc vás všechny zdravím a přeji pěkné prázdniny. PS: Chybí mi, že už si před usnutím nepovídáme -> tak třeba zase příští rok. Ahooooj :-D

Odpovědět

—————

Datum: 01.08.2011

Vložil: Vilda B.

Titulek: :)

Tábor byl fakt super...Doufám že příště zase všichni přijedete! :)

Odpovědět

—————

Datum: 24.08.2011

Vložil: drčice

Titulek: Re: :)

Já teda určitě těším se až vás tam všechny uvidim!!

Odpovědět

—————

Datum: 30.07.2011

Vložil: Anna

Titulek: Ahoj

Ahoj,uběhlo to jako voda a tábor skončil . Moc se mi to líbilo . Všichni se mějte dobře a užijte si další polovinu prázdnin. Anna:)

Odpovědět

—————

Datum: 22.07.2011

Vložil: Terka

Titulek: o:)

Ahoj !

tak už je to tu ! Zítra se všichni uvidíme o:) Těším se na vás .

Odpovědět

—————

Datum: 15.05.2011

Vložil: Anna-Zajíc

Titulek: ..........

Ahoj,moc se těším na tábor.Já,sestra,sestřenice a i náš malý bratranec se těší.Doufám že se tam všem bude líbit ( mně určitě ANO) , ale nějak ten čas neplyne a prázdniny jsou až za dlouho. Anna,Emča,Lucka a Fanda :)

Odpovědět

—————

Datum: 16.05.2011

Vložil: Mýval

Titulek: Re: ..........

Jakto - zadlouho??? Prázdniny se blíží neskutečně rychle ;-))
Přípravy na tábor už jsou taky v plném proudu - zrovna příští víkend se schází vedoucí k dalšímu promýšlení táborového programu.
Taky se na vás už moc těšíme! ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.03.2011

Vložil: Anna-Zajic

Titulek: Tery

Ahoj Tery těším se na tebe moc
Anna

Odpovědět

—————

Datum: 16.03.2011

Vložil: Terka

Titulek: Re: Tery

Ahoj Ani , taky se na tebe těším o:)
Terka

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2011

Vložil: ema-emča

Titulek: pro mývala

ten ručník ten je náš když sem přijela dom tak sem zjistila že mě chybí


Odpovědět

—————