Sem si můžeme psát vzkazy. Takže nemusíte čekat až do příštího tábora, kdy se s ostatními uvidíte, ale už teďmůžete diskutovat třeba o VTH, bodování atd., anebo třeba můžete navrhovat, co byste změnili na těchto stránkách...

PIŠTE VZKAZY, VZPOMÍNEJTE NA LOŇSKÝ ROK, TĚŠTE SE NA PŘÍŠTÍ TÁBOR... ATP.:
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼


diskuse

Datum: 02.02.2010

Vložil: myval

Titulek: Re: kdy?

Ahoj - tábor bude pravděpodobně od 24. do 31. července. Oficiální (potvrzená) informace o táborech v Bělči příjde ze Synodní rady asi během února - ale na 95% můžete počítat s tímhle termínem. Tak doufám, že vám to vyjde - moc se na vás budem těšit!
jc

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2010

Vložil: Anna Zajic

Titulek: děkuji

Děkuji, moc se na tábor těšíme :)

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2009

Vložil: dwořka

Titulek: video

Nazdar všem potaborníkum, konečně se začínam, ale zdůrazňuju, že se pomalu začínám věnovat stříhání videa. Uvidím, zda se mi to povede do vánoc, pokud ne, mohlo by to být začátkem dalšího roku.
Takže za pololetní vysvědčení by jste mohli rodiče požádat o toto video? snad ano.
mějte se famfárově a užívejte předvánoční čas, sice beze sněhu, ale on napadne ;)


Odpovědět

—————

Datum: 11.01.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: video

Tak konečně napadl... :)

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2009

Vložil: Anna-zajic

Titulek: nazdárek

Ahoj všichni zrovna jsem nemocná.Je to hrozné.Nemůžu se dočkat na salší tábor.


ANNA

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2009

Vložil: anna-zajic

Titulek: Re: nazdárek

Oprava:na další tábor


ANIČKA

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2009

Vložil: Petra

Titulek: Re: Re: nazdárek

Ahoj Aničko, tak se brzy uzdrav! My už se taky nemůžeme dočkat dalšího tábora, a malá zákulisní informace - už se pomalinku začíná chystat ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 08.10.2009

Vložil: Milda

Titulek: Ahoooj

Nazdárek všichni potáborníci? Je to tak dlouho, co jsme byli pospolu na táboře. Ale já jsem nedávno viděl záběry z Dwořkovy kamery a tak jsem si pořádně zavzpomínal. Letos bude stříhat tábor Peťa, tak se těším, až vám budeme moci napsat tu radostnou zprávu, že už je hotový film. Ale ještě chvíli vydržte. Já se snažím ještě sestřihat film z loňska.

Jinak s tím Mývalem to určitě vyjde - měl krásnou nevěstu - teď má úžasnou ženu a taky má Mýval dobrou vyřídilku, tak to určitě s Lenkou domluví neboj Emčo, Ančo a Laďo.

Jinak Láďo, jsi šikulka, že jsi objevil náš táborový web.

Mějte se všichni krásně a Ahooooj

Odpovědět

—————

Datum: 07.11.2009

Vložil: lada

Titulek: Re: Ahoooj

ahoj vsichni na příští tábor pojedu a už se nemohu dočkat :-D

Odpovědět

—————

Datum: 02.09.2009

Vložil: Lada

Titulek: kralik

ahojky všichni, pojedu na příští tábor a moc se těšim na vás všechny, tenhle rok mi to totiž nevyšlo :( :) ahojky Láďa K.

Odpovědět

—————